Bezpečnost uložených zásilek

Každou zásilku, kterou k výdeji bereme, ukládáme v Žabkách do speciální vyhrazené uzamykatelné skříně. Skříň je vybavena spínačem, který při otevření sepne kameru. Je tak vidět kdo a kdy do trezoru přistupuje. Dá se na to podívat z centrálního místa, protože kamery jsou připojeny k internetu. Během přepravy jsou zásilky pojištěny. Při ceně 55 Kč za dopravu a výdej je spolehlivý systém nutný, protože zásilky mají násobně větší hodnotu.

Oprávněnost vyzvedávajícího kromě jména kontrolujeme v případě platby předem navíc speciálním PIN kódem jako u platební karty. Ten vzniká u nás a je nahrán přímo do pokladního SW. Nezná ho nikdo z dodávajícího eshopu ani personál na prodejně. K zákazníkovi se dostane v SMS zprávě o doručení. A bez něj pokladna zásilku nevydá.

This entry was posted on Saturday, February 19th, 2011 at 5:37 pm and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

One Response to “Bezpečnost uložených zásilek”

  1. Thad Allee Says:

    An impressive share, I just given this onto a colleague who was doing a little analysis on this. And he in fact bought me breakfast because I found it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the treat! But yeah Thnkx for spending the time to discuss this, I feel strongly about it and love reading more on this topic. If possible, as you become expertise, would you mind updating your blog with more details? It is highly helpful for me. Big thumb up for this blog post!