Vyzkoušejte si demo účet

Jak je snadné vytvořit štítek s čárovým kódem si můžete vyzkoušet na demo účtu. Stačí na http://www.zabkapoint.cz/ zadat přístupové údaje jméno “demo” a heslo “demo”. Po zalogování se zobrazí levé dolní menu s možností vygenerovat čárový kód pro novou objednávku dopravy. Pokud nebudete vědět, podívejte se na videoprůvodce.

Generování čárových kódů

Generování čárových kódů

Můžete si vyzkoušet i XML pro větší počet objednávek. Skutečný provoz se od dema vůbec neliší – objednávku vidíme v systému, nahrajeme ji do SW v pokladnách Žabky, nejpozději druhý den u vás zastaví řidič a vyzvedne zásilky. Personál v prodejně se pak postará o vydání zásilek adresátům.

This entry was posted on Thursday, February 24th, 2011 at 9:57 am and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

One Response to “Vyzkoušejte si demo účet”

  1. Tomas Walker Says:

    Hello There. I found your blog using msn. This is an extremely well written article. I’ll make sure to bookmark it and return to read more of your useful info. Thanks for the post. I’ll certainly comeback.