Jak náročná je instalace sw pro spolupráci, sw na tisknutí štítků s čárovým kódem?

Snažíme se, aby zapojení eShopu bylo jednoduché – na stránky s vaší objednávkou vložíte předpřipravený kód a zpracujete jednu proměnnou ve formuláři navíc.

Máme předpřipraveny PHP kódy pro různé varianty: rolovací lišta, interaktivní mapa nebo modul do osCommerce. Seznam prodejen je načítán z XML souboru, aby příklad fungoval,  nastavte na serveru (nebo požádejte webhosting) o povolení allow_url_fopen.

SW na tištění štítků s čárovým kódem vám dáváme k dispozici online po registrace, práce s ním je názorně uvedena v průvodci zde.

Platba předem (kartou, jak je v demo shopu) probíhá na Váš účet nebo na účet eshopu?

Platba předem probíhá u vás v Eshopu, peníze inkasujete od zákazníků vy. My vám pak vystavíme na konci měsíce fakturu za dopravu spočítanou podle položek.

Poplatek za prodlouženou úschovu zásilek platí zákazník přímo v Žabce nebo tuto platbu budete vyžadovat od nás?

Poplatek platí zákazník přímo v prodejně. Je mu poslána SMS s žádostí o vyzvednutí a termínem, do kdy je uložení zdarma. Eshop nic navíc neplatí

Jakou částku si účtujete při nevyzvednutí zásilky

Žádnou, zaplatíte 55,- Kč za dopravu, zboží se vám vrátí zpět po dvou týdnech nevyzvednutí.

Jak je zajištěna bezpečnost zásilek, aby se třeba zboží doručené na prodejnu někde neztratilo?

Zásilky jsou během přepravy pojištěny. V Žabkách jsou uloženy do uzamykatelného trezoru (proto omezujeme rozměr zásilek). Každý trezor je sledován online kamerou, takže je vidět kdo do něj kdy přistupoval. Je-li zásilka zaplacena předem, putuje zákazníkovi SMSkou čtyřmístný PIN, bez kterého ji pokladna nevydá.

Jak řešíte ochranu zásilek před rozbitím?

Zásilky přebírá v eShopu jeden konkrétní řidič a ten je také rozváží. Díky tomu, že se zásilky nepřekládají do depa nebo jiného auta, neprochází řetězcem "anonymních" rukou, je nebezpečí rozbití zásilek minimalizováno.

Může zákazník platit v Žabce kartou?

Prozatím pouze hotově. Bankovní poplatky za platební transakci už při jednotkách tisíc korun převýší cenu, kterou účtujeme za dopravu a výdej.

Nyní promýšlím přesun skladu do Hradce Králové a rádi bychom nabídli osobní odběry v Praze

Pokud bude v Praze místo, kde budou řidiči moci zboží vyzvednout a někdo, kdo jim ho předá, může služba fungovat úplně stejně.